Estonia At War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Estonia At War

80.79.117.140:27020
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 [DivX]Dumpster'i kohta.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Kristjan*

Kristjan*


Postituste arv : 37
Registration date : 31/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeEsm Sept 03, 2007 7:26 am

Nagu ma arun sain siis Dumpster on admin, siin siis kaebus tema kohta:

Nagu et siis, map oli whaaa, 14 minti oli mängida ta tegi vote et uus map ja tuli awp_india, siis ma küsisin kes tegi vote, mingit vastust ei tuld ( Ma küsisin 2 või 3 korda ) Ja eile oli ka ta muideks oma admini õiguste kõva mees serveris kui ühtegi EaW liiget sees polnud, pani seal mingit teksti et "varsti bannin siin kõik ära vms" ja seda mapi vahetamist on ennegi olnud enne õiget aega ja ei ütle et tema tegi vote, nagu suht kopa ette visand, vahel lihtsalt paugub ka vastu, minu soovitus oleks talt admini õigused ära võtta.
Tagasi üles Go down
cs_Snoopy

cs_Snoopy


Postituste arv : 38
Age : 35
Location : Estonia
Registration date : 27/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeEsm Sept 03, 2007 9:12 am

o.O on alles suu poisil
"
L 09/02/2007 - 18:12:35: [adminchat.amxx] Chat: "[DivX]Dumpster<7><STEAM_ID_LAN><>" csay "nahui te olete mingid emased w??? tra see tegi seda ja teine teist nahui naised siuksed:D"


L 09/02/2007 - 18:14:55: [adminchat.amxx] Chat: "[DivX]Dumpster<7><STEAM_ID_LAN><>" csay "kui ma k6ik 2ra bannin siis on rahu majas w???Very Happy:D"
jaa siis said p2ris paljud ban??


affraid
omfg edasi vaatates on seal ainult ban kick ban kick ban kick WTF tahan selgitust scratch

admin abuse maha kanda!! ytlen mina

VÕI ON MIDAGI VALESTI VASTA [DivX]Dumpster KAITSE END drunken


Viimati muutis seda (Teis Sept 04, 2007 5:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.agloco.com/r/BBBQ1123
Joey
Admin



Postituste arv : 70
Location : TLN
Registration date : 26/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeEsm Sept 03, 2007 12:06 pm

cs_Snoopy kirjutas:
o.O on alles suu poisil
"
L 09/02/2007 - 18:12:35: [adminchat.amxx] Chat: "[DivX]Dumpster<7><STEAM_ID_LAN><>" csay "nahui te olete mingid emased w??? tra see tegi seda ja teine teist nahui naised siuksed:D"


L 09/02/2007 - 18:14:55: [adminchat.amxx] Chat: "[DivX]Dumpster<7><STEAM_ID_LAN><>" csay "kui ma k6ik 2ra bannin siis on rahu majas w???Very Happy:D"
jaa siis said p2ris paljud ban??

affraid
omfg edasi vaatates on seal ainult ban kick ban kick ban kick WTF tahan selgitust scratch

admin abuse maha kanda!! ytlen mina

VÕI ON MIDAGI VALESTI VASTA [DivX]Dumpster KAITSE END drunken

jah dumpsteriga on kh vaja rääkida
Tagasi üles Go down
https://tallinnpub.forum.co.ee
[DivX]Dumpster




Postituste arv : 5
Registration date : 03/09/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeEsm Sept 03, 2007 12:28 pm

Sellesmõttes nagu et kui mina oleks chiiter ja ma niisama kasutaks endahuvides oma admini õiguseid ära siis ma hoiaks selle teemapealt üldse suu kinni!!!!(see käib teie mõlema kohta!!)
Tagasi üles Go down
cs_Snoopy

cs_Snoopy


Postituste arv : 38
Age : 35
Location : Estonia
Registration date : 27/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeEsm Sept 03, 2007 1:02 pm

[DivX]Dumpster kirjutas:
Sellesmõttes nagu et kui mina oleks chiiter ja ma niisama kasutaks endahuvides oma admini õiguseid ära siis ma hoiaks selle teemapealt üldse suu kinni!!!!(see käib teie mõlema kohta!!)
mida? Question Question Question confused
Tagasi üles Go down
http://www.agloco.com/r/BBBQ1123
Kristjan*

Kristjan*


Postituste arv : 37
Registration date : 31/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeEsm Sept 03, 2007 1:37 pm

Irw, läksin servusse ja Dumpster kohe ärplema "Nahhui sa foorumisse ei postita vaid kuskilt mujal räägid sellest" siis ma kohe vastasin ka talle et ma tegingi selle foorumisse lol.
Tagasi üles Go down
[DivX]Dumpster




Postituste arv : 5
Registration date : 03/09/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 11:26 am

sellesmõttes et kristjan kasva veits natuke ja siis hakka mingit paska ajama ja kui sa valesti aru saad mis ma ütlen siis ole parem vait!!!
Tagasi üles Go down
Kristjan*

Kristjan*


Postituste arv : 37
Registration date : 31/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 11:29 am

Serveri log toodi välja ju, loe ise mis seletad seal.
Tagasi üles Go down
[DivX]Dumpster




Postituste arv : 5
Registration date : 03/09/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 12:16 pm

vaata see on teie nooruse ja vähese huumori sooone puudumine mis seal esimesena kirjas on aga sa lihtsallt ei mõista või oled nii juhm et ei saa nagu hästi aru mis ma kirjutan või????:/
Tagasi üles Go down
Kristjan*

Kristjan*


Postituste arv : 37
Registration date : 31/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 1:12 pm

Huumori soon on või ei ole aga ikkagist sellist asja ei öelda siis, sest kes teab mida serveris keegi mõelda võis ja ei julge lausa tagasigi tulla sinna.
Tagasi üles Go down
cs_Snoopy

cs_Snoopy


Postituste arv : 38
Age : 35
Location : Estonia
Registration date : 27/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 4:42 pm

Joey kirjutas:

jah dumpsteriga on kh vaja rääkida
kas rääkisite vä Question


Viimati muutis seda (Teis Sept 04, 2007 5:12 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://www.agloco.com/r/BBBQ1123
cs_Snoopy

cs_Snoopy


Postituste arv : 38
Age : 35
Location : Estonia
Registration date : 27/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 5:01 pm

suur suu kyll enda emastega v6i mis iganes aga vaste sellele
cs_Snoopy kirjutas:

L 09/02/2007 - 18:14:55: [adminchat.amxx] Chat: "[DivX]Dumpster<7><STEAM_ID_LAN><>" csay "kui ma k6ik 2ra bannin siis on rahu majas w???Very Happy:D"
jaa siis said p2ris paljud ban??


affraid
omfg edasi vaatates on seal ainult ban kick ban kick ban kick WTF tahan selgitust scratch
Tagasi üles Go down
http://www.agloco.com/r/BBBQ1123
Joey
Admin



Postituste arv : 70
Location : TLN
Registration date : 26/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeKolm Sept 05, 2007 7:37 am

cs_Snoopy kirjutas:
Joey kirjutas:

jah dumpsteriga on kh vaja rääkida
kas rääkisite vä Question

jah
Tagasi üles Go down
https://tallinnpub.forum.co.ee
[DivX]Dumpster




Postituste arv : 5
Registration date : 03/09/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeNelj Sept 06, 2007 7:43 am

aga mul on tunne et sa ajad paska sellekohta et pärast seda said palju banni?!?!?!
Tagasi üles Go down
cs_Snoopy

cs_Snoopy


Postituste arv : 38
Age : 35
Location : Estonia
Registration date : 27/08/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeNelj Sept 06, 2007 10:01 am

[DivX]Dumpster kirjutas:
aga mul on tunne et sa ajad paska sellekohta et pärast seda said palju banni?!?!?!
ma v6in sulle terve log anda kus on need kirjas Tahad? Question
Tagasi üles Go down
http://www.agloco.com/r/BBBQ1123
[DivX]Dumpster




Postituste arv : 5
Registration date : 03/09/2007

[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 8:44 am

Tahaks küll:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





[DivX]Dumpster'i kohta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: [DivX]Dumpster'i kohta.   [DivX]Dumpster'i kohta. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
[DivX]Dumpster'i kohta.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Estonia At War :: Server :: Kaebused-
Hüppa: