Estonia At War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Estonia At War

80.79.117.140:27020
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Online m2ngud ja teised

Go down 
5 posters
AutorTeade
paparoach




Postituste arv : 1
Registration date : 29/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 10:13 am

nii et ma tahaks teada mis m2nge m2ngite Question ma m2ngin praegu:
Return 2 Castle Wolfenstein(RTCW): Enemy Territory(ET), CS I love you online ja NeverWinter Nights ja p0kemon lol! offline
Tagasi üles Go down
Joey
Admin



Postituste arv : 70
Location : TLN
Registration date : 26/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 12:26 pm

ma pealan muidu Sani, mille olen läbi teinud, ssis fifasid, aga midagi muud erilist nagu onlines ei pela
Tagasi üles Go down
https://tallinnpub.forum.co.ee
Kristjan*

Kristjan*


Postituste arv : 37
Registration date : 31/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:21 pm

Joey, pelad ikka sanni online? Kui sa ei tea kuidas siis ma võin sind aidata Smile
Tagasi üles Go down
Fr33MaN

Fr33MaN


Postituste arv : 42
Age : 29
Location : Harjumaa, Aruküla
Registration date : 27/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:46 pm

Vahepeal mängin Dark messiah of might and magicut kes seal midagi ei oska ma v6in aidata


Viimati muutis seda (Reede Sept 14, 2007 2:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Joey
Admin



Postituste arv : 70
Location : TLN
Registration date : 26/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimeLaup Sept 01, 2007 11:29 am

Kristjan* kirjutas:
Joey, pelad ikka sanni online? Kui sa ei tea kuidas siis ma võin sind aidata Smile

online ei oska jh kahuks Sad
Tagasi üles Go down
https://tallinnpub.forum.co.ee
Kristjan*

Kristjan*


Postituste arv : 37
Registration date : 31/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 4:46 am

Joey kirjutas:
Kristjan* kirjutas:
Joey, pelad ikka sanni online? Kui sa ei tea kuidas siis ma võin sind aidata Smile

online ei oska jh kahuks Sad
Eh, eks ma annan sulle ühe asja ehk patchi mis teeb mängu 1.00 versiooniks, sest plaadil on patch 2.00 ja sellega ei saa netis ja siis ühe lingi kust tõmmata program et servereid näha ja voilaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Joey
Admin



Postituste arv : 70
Location : TLN
Registration date : 26/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 6:48 am

Kristjan* kirjutas:
Joey kirjutas:
Kristjan* kirjutas:
Joey, pelad ikka sanni online? Kui sa ei tea kuidas siis ma võin sind aidata Smile

online ei oska jh kahuks Sad
Eh, eks ma annan sulle ühe asja ehk patchi mis teeb mängu 1.00 versiooniks, sest plaadil on patch 2.00 ja sellega ei saa netis ja siis ühe lingi kust tõmmata program et servereid näha ja voilaa Very Happy

eks sa anna siis
Tagasi üles Go down
https://tallinnpub.forum.co.ee
suzlik




Postituste arv : 6
Registration date : 31/08/2007

Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 9:15 am

tere

ma põhiliselt mängin Warcraft III TFT
seda on internetis väga hea mängida
väga palju erinevaid mape erinevate põhimõtetega millest väga harva tüdineb (et cs-i või midagi mängida Smile )
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Online m2ngud ja teised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online m2ngud ja teised   Online m2ngud ja teised Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Online m2ngud ja teised
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Estonia At War :: Üldine :: Vaba Teema-
Hüppa: